Що потрібно знати про натяжні стелі?

Ви здивуєтеся, дізнавшись, що натяжним стелям не одна сотня років. Вони відомі з часів Стародавньої Греції та Риму. Але сучасні натяжні стелі, якщо бути точними, з'явилися близько чотирьох десятиліть тому. Методики і способи постійно вдосконалювалися, тому тепер на ринку багаторівневих натяжних стель справжнє розмаїття. Як не помилитися і знайти те, що потрібно?

Види натяжних стель. Вони бувають тканинні і плівкові. Тканинні більше відомі, як безшовні натяжні стелі. Серед плюсів: вони досить міцні, мають водовідштовхувальні і антистатичні властивості, їх можна фарбувати або наносити фотодрук. Тканина кріпитися на профілі. Додаткового нагріву матеріалу в цьому випадку не потрібно. Безперечна перевага - вони не пропускають шум.


Натяжні стелі ПВХ, вони ж плівкові, виробляються з плівки ПВХ. Це згортки різної ширини, які нагріваються і кріпляться на профілі. Перевага цього виду в розмаїтті кольорів і фактур. Але вони не настільки міцні, як тканинні і не переносять низьких температур.

Монтаж натяжних стель. Зверніться до фахівців. Компанія «Вектор» має багаторічний досвід роботи. До вас приїде замірник і зробить всі необхідні заміри. Після цього, якщо ви замовили плівкові стелі, смуги скріплюються, щоб досягти потрібного розміру. У приміщенні закріплюються профілі, на які і кріпиться плівка. До речі, вона повинна бути підвішена вільно, тому що, після нагрівання приміщення, плівка розтягнеться і набуде потрібної форми. Монтаж безшовних стель, практично, ідентичний. Відмінність лише в тому, що нагрівати приміщення не знадобитися.

Ремонт. Компанія «Вектор» дає гарантію на натяжні стелі на 12-15 років. Але в житті трапляється всяке і вам може знадобитися ремонт. Наприклад, вас залили сусіди зверху, якимось чином порізали плівку або вам просто набрид колір. Для «Вектор» немає нічого неможливого. Звертайтеся до наших менеджерів. Ми обговоримо всі деталі і умови оплати.

Як визначити якість натяжної стелі? Тут все просто. Потрібно вибирати фірми, які не перший рік займаються цим бізнесом. Компанія «Вектор» - одна з них. У нас тільки якісна плівка від німецьких, французьких і бельгійських виробників. Тому німецькі натяжні стелі або французькі для нас не проблема.

Де купити? Компанія «Вектор» пропонує натяжні стелі оптом і в роздріб. У нас є власний монтажний центр. Ми ретельно стежимо за якістю пропонованого товару, оскільки для нас хороша репутація не порожній звук. Наші фахівці виконують роботи в точно обумовлений термін і на високому професійному рівні. Тільки у нас для постійних клієнтів і пенсіонерів діють знижки на всі групи товарів. Ми постійно в пошуку нових рішень, щоб запропонувати вам тільки найкраще. Наші офіси є в Умані, Кіровограді, Черкасах, Вінниці, Києві, Одесі. Але замовити товар ви можете і в інтернет-магазині. «Вектор» - правильний напрямок для тих, хто цінує якість!