Натяжні стелі: минуле і сучасність

Ви думаєте, напевно, натяжні стелі з'явились не так давно і є винаходом сучасних дизайнерів? Зовсім ні. Вперше їх придумали ще в часи античності у Давньому Римі. Спочатку придумали прикрашати стелю кольоровою тканиною, щоб приховати бруд і нерівності. Тканину просочували спеціальним розчином, натягували і вона сама вирівнювалась. Але така прикраса стелі не була довговічною. 

Про натяжні стелі забули аж до дев'ятнадцятого століття. І лише в Індії справжні багачі дозволяли собі оздоблювати стелі шкурами тварин. Це не міг собі дозволити кожен, як зараз. У шістдесятих роках в Швеції знову почали виготовляти натяжні стелі. Шукали нові матеріали, способи виготовлення, але не могли домогтися бажаного часу служби, міцності і надійності виробу. Зараз лідером з продажу натяжних стель заслужено вважається Франція. 

У двадцятому столітті виробництво натяжних стель суттєво удосконалили. Створили іншу рідину для просочення тканини - водно-дисперсійна фарба. Цей крок наблизив натяжні стелі до сучасного вигляду. Але матеріал не був досконалим. Далі винаходили інші. Та справжнім проривом було створення надміцного ПВХ матеріалу. Зараз натяжні стелі ПВХ вважаються найякіснішими та найбільш довговічними. 

Чи знаєте ви всі переваги натяжних стель?

По-перше,вони абсолютно екологічні і на поверхні не розвивається грибок чи інші мікроорганізми.

По-друге, це вдалий спосіб приховати нерівність чи тріщини на стелі, не оброблюючи її.

По-третє, натяжні стелі дуже ефективно захищають кімнату від проникнення вологи зі стелі. Такі стелі здатні навіть врятувати вас від затоплення. Плівка  витримує навантаження великої маси води, а якщо після затоплення воду з плівки прибрати за спеціальною технологією, стеля приймає первинний вигляд.  

По-четверте, при монтажі нічого з кімнати не потрібно забирати.

Тому, якщо досі сумніваєтесь чи варто встановлювати натяжні стелі, навіть не думайте. Однозначно так!

Компанія "Вектор" пропонує всі види натяжних стель будь-яких кольорів та будь-якого дизайну. Заходьте на наш сайт та вибирайте! В наявності матові натяжні стелі Мattfolie. Натяжні стелі Mattfolie з матовою фактурною поверхнею виробляються в Німеччині на спецільному обладнанні. Вони підійдуть для тих, хто звик до усього консервативного та не любить змін, бо схожі на звичайну стелю. Також можна підібрати будь-який колір, розмір, фактуру. Усе на ваш розсуд. Здійсніть свої дизайнерські фантазії з компанією "Вектор".

Телефонуйте нам прямо зараз!