Як цікаво використати натяжні стелі в інтер'єрі

Натяжні стелі  виготовляють з спеціальної дуже міцної та еластичної плівки-ПВХ, яка натягується в одній площині з основною стелею, на відстані не менше 3 см від неї. Вони стали справжнім відкриттям у світі будівельних матеріалів. Такі стелі підходять для використання у житлових будинках, офісних приміщеннях, відповідають вимогам екологічності та безпеки. Також дають дизайнерам можливість творити по-справжньому. 

Натяжні стелі в  Україні дають про себе знати десь із  2000-го року, але небаченої популярності вони набули трохи пізніше. Однак зараз важко знайти людину, яка б не бачила такої краси в квартирі. Стелі з ПВХ плівки доцільно використовувати в будь-якому виді інтер'єру.  Можна оформити  стелю у класичному дизайні, прогресивному стилі або консервативному задумі власника кімнати/будівлі. Також  їх можна встановити і у квартирах з дизайном хайтек або лофт. Мистецькими натяжними стелями в деяких країнах називали саме натяжні стелі із зображенням або фотогграфією нанесеними на поверхню ПВХ-плівки. Найбільш поширеною серед клієнтів темою для малюнків є зображення зоряного неба, космосу або хмар.

Існують різні види натяжних стель матові, глянцеві, сатинові (зроблені під тканину), "мармурові" та "замшові" та будь-які придумані вами. Можна вмонтовувати спеціально адаптовані світильники з тепловипромінюванням до 65° C. Глянцеві за рахунок відображення візуально збільшують приміщеня, додаючи об'єму. Використовують натяжні стелі не лише у житлових приміщеннях, це актуально і для офісних, і для розважальних приміщень. Оскільки, натяжні стелі добре утримують вологу, то їх актуально використати в лікарні, ресторанних приміщеннях, басейнах або інших будівлях з підвищеною вологістю. Вдома це може бути ванна кімната. Так і штукатурка не пошкоджується і вам чудове дизайнерське рішення. Це також захистить вас від сусідів, що можуть затопити. ПВХ-плівка витримує великі об'єми води, які потім можна викачати за спеціальною технологією. 

Популярними є не тільки звичайні натяжні стелі, а й цілі конструкції. Для них використовуються спеціальні багаторівневі натяжні стелі. Вони виглядають ще краще, ніж звичайні та створюють приємну атмосферу. Також зараз часто роблять ефект "зоряне небо", тобто розташовують маленькі світильники в певному порядку, щоб вони нагадували зорі і роблять відповідний фон. 

Компанія "Вектор" пропонує широкий асортимент натяжних стель від європейських виробників на будь-який смак. В наявності натяжні стелі Mattfolie, Polyplast, Lackfolie, Alkor Draka,  Barrisol та інші. 

Щоб замовити або дізнатися більше, зателефонуйте нам!