Факти, які  ви не знали про пластикові вікна

Світ давно майже відмовився від дерев'яних вікон, через їхню недовговічність та ненадійність. Ви думаєте замінивши їх на пластикові ви забудете про догляд та всі недоліки? Точно ні!

Якими б якісними та дорогими ваші вікна не були, без належного догляду та правильної експлуатації вони довго не прослужать. Щоб продовжити життя своїм вікнам потрібно спочатку розібратись з чого вони складаються та навіщо слідкувати за кожною деталлю. 

Усі пластикові вікна складають із чотирьох основних елементів: склопакет, утеплювач, ПВХ-профіль та фурнітура. 

Після покупки і установки металопластикових вікон господарі часто не знімають захисну плівку, пояснюючи це тим, що так вікно довше збережеться чистим і неушкодженим. Це груба помилка. Ця плівка повинна захищати тільки під час транспортування та встановлення. Її потрібно здерти одразу після цього. У іншому випадку під нею потраплятиме пил та волога і пластик зіпсується. Мити профіль потрібно спеціальним розчином або мильною водою і не щосуботи або щомісяця, а всього 2-3 рази в рік.

За склопакетами треба доглядати більш ретельно, ніж за профілем. Мити у міру забруднення. Але ні в якому разі не так як звичайне скло. Потрібно використати дуже м'яку ганчірку та призначений для цього миючий засіб, щоб не пошкодити поверхню. Пам'ятайте, що в таких вікнах замінити лише одну шибку не можна, потрібно буде міняти все. Постійне протирання не врятує вас від утворення конденсату. Краще зверніть увагу на опалення. Не загороджуйте доступ до радіаторів центрального опалення. Стежте за тим, щоб  приміщення якомога частіше провітрювалось.

Говорячи про фурнітуру, тут не мається на увазі миття. Потрібно обережно відкривати і закривати вікно. Бажано раз на рік змащувати солідолом або будь-яким машинним маслом. 

Найважливіше доглядати за ущільнювачами, бо від них залежить тиша, тепло і затишок  приміщення. Цей елемент найчастіше забруднюється. Після миття ущільнювачі потрібно добре витерти в змазати силіконовими маслами, які допоможуть не втратити їх звукоізолюючі властивості. 

Якщо встановите пластикові вікна і дасте їх належний догляд, то вони служитимуть десятиліття.

Також для довготривалої служби потрібно вибрати вікна від надійного виробника, такого як компанія "Вектор". Ми пропонуємо вікна, двері пвх, натяжні стелі, металопластикові вікна Черкаси постачальник, безшовні натяжні стелі та інші товари. Заходьте в каталог на сайті інтернет-магазину та вибирайте. Деталі оплати і доставки читайте в описі.

Щоб замовити, зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті! Поспішайте!