Матові натяжні стелі — найкраще рішення для Вашого інтер’єру

Сьогодні натяжні стелі є досить популярними, оскільки є великий вибір різноманітних відтінків. Натяжні стелі мають надзвичайно фактурну поверхню, для їхнього виробництва використовується спецобладнання. Існує два основних види натяжних стель — глянцеві та матові, кожен із яких має свої переваги та недоліки. Сьогодні поговоримо про останні.

Матові стелі виготовляються з поліестеру або полівінілхлориду. Їхня поверхня є досить гладкою та не відбиває жодних предметів.

Основні переваги матових стель:

• пасуватимуть практично до будь-якого інтер’єру;
• мають класичний зовнішній вигляд;
• є можливість нанесення фотодруку.

Крім того, такі стелі є абсолютно безпечними та поступаються тільки тканинним полотнам. Виробники гарантують, що такі стелі матимуть не тільки надзвичайно красивий вигляд, але й абсолютну безпечність, тобто відповідають усім стандартам безпеки. Вони не шкодять здоров’ю, оскільки у складі наявні різні синтетичні матеріали. Проте переживати не варто, адже матова стеля від провідних виробників виготовляється згідно з вимогами усіх стандартів. Тому довіряйте тільки перевіреним виробникам, щоб не потрапити на підробку.

Якщо говорити про догляд за натяжними стелями, то тут глянцеві поверхні помітно програють матовим. Вони потребують особливого догляду, а мити їх необхідно надзвичайно обережно. Вода може утворювати помітні розводи. Глянцеві стелі потребують натирання до блиску, інакше вони виглядатимуть недоглянутими.

Матові натяжні стелі не потребують особливого догляду. Щоб поверхня таких стель виглядала красиво та охайно, достатньо протерти її вологою ганчіркою. На матовій поверхні стелі ніколи не утворюються розводи, тому після прибирання ви будете задоволені.

Вибирати натяжні стелі варто з урахуванням інтер’єру кімнати, для якої Ви їх купуєте, й Ваших особистих уподобань. Варто враховувати, що глянцева поверхня стелі у поєднанні з освітленням дає надзвичайно яскраві відблиски. Це особливо актуально, якщо кімната оформлена в темних кольорах. Повністю біла кімната у поєднанні з глянцевою стелею буде подразнювати зоровий нерв та перешкоджати розслабленню.

Матові натяжні стелі відмінної якості можна придбати в компанії «Вектор». Гарантуємо максимально швидке опрацювання замовлень. Для постійних клієнтів та пенсіонерів надаємо вигідні знижки. Дізнатися детальнішу інформацію можна за контактними номерами. Чекаємо на Ваші замовлення!