Рулонні штори день-ніч та їх особливості

Найстильніші і єдині день ніч рулонні штори, які в опущеному положенні дозволяють регулювати рівень освітлення, за рахунок чергування смуг. Виготовляються у відкритому і закритому типі.

Невід'ємний атрибут рулонних штор День-Ніч, те, за рахунок чого вони зовні сильно виділяються на тлі інших - це горизонтальні смужки на тканині.

Звичайні рулонні штори (тканинні ролети) дозволяють змінювати освітленість приміщення за рахунок того, що вони закривають більшу або меншу частину вікна при опусканні або підніманні.
У рулонних шторах День-Ніч (Зебра) регулювання освітленості сконструйовано на більш високому рівні: не тільки за рахунок піднімання та опускання самої тканини, а й за рахунок руху смуг різного ступеня прозорості відносно одна одної. І якщо у випадку зі звичайними рулонними шторами-жалюзі, щоб змінити освітленість приміщення вам потрібно підняти або опустити тканину на значну відстань, то з рулонними шторами День-Ніч міняти освітленість значно простіше - достатньо лише невеликого зусилля, щоб змістити непрозорі і прозорі смуги щодо одна одної. Слід зауважити важливу відмінність будови рулонних штор День-Ніч від звичайних. У рулонних шторах День-Ніч тканина намотується на вал не в один, а в два паралельних один одному шари.

У компанії "Вектор" ви можете замовити тканинні ролети День-Ніч наступних видів:

1) відкритого типу - найпопулярніший і недорогий варіант, кожен склопакет закривається окремою ролетою.

2) закритого типу - моток тканини закривається коробом, а по вертикалі тканина утримується направляючими планками.

3) відкритого типу для кріплення на стіну - для закриття всього прорізу вікна.

Рулонні штори не вимагають особливого догляду. Завдяки пилевідштовхуючій пропитці, пил на тканину не сідає. У разі незначного забруднення тканини, пляму можна акуратно видалити губкою, не використовуючи при цьому агресивні миючі засоби. У разі серйозних забруднень можна використовувати засоби для, так званої, сухої хімчистки.

У каталозі компанії представлений великий вибір кольорів на будь-який смак. Тканини представлені різної щільності і складності фонового візерунка. Виготовлення таких штор реалізуємо в будь-якому розмірі з точністю до мм у відкритій чи закритій системі. Тканини просочені пиловідштовхуючими і антівигорающімі складами, що гарантує довгий термін служби. Два шари тканини, що чергуються прозоримиі і щільними смугами, дозволяють регулювати освітлення в опущеному положенні.

Рулонні штори ви можете замовити у компанії «Вектор». Для постійних клієнтів пропонуємо знижки. Надаємо гарантійне обслуговування на всі товари. Приймаємо замовлення з центральної України.