Натяжна стеля. Модна тенденція чи практичне і недороге покриття?

В період ремонту обробка стелі викликає багато питань. Велика кількість обробних матеріалів, варіантів їх використання ставить хазяїв житла перед вибором. Натяжна стеля вже давно стала альтернативою звичній штукатурці, а попит на її встановлення протягом останніх 5 років є чудовим доказом її зручності.

Основним мінусом, що називають замовними при установці натяжної стелі є її вартість. Проте ми готові спростувати цю думку. Шпаклівка стелі обійдеться дешевше тільки в тому випадку, якщо робити ремонт своїми руками. В такому випадку Ви платите тільки за матеріали, а вони коштують порівняно недорого. Робота фахівця - це основна стаття витрат, якщо ви вирішили штукатурити стелю. Установка натяжної стелі не вимагає таких зусиль, тому час монтажників обійдеться дешевше, але, з іншого боку, самі матеріали коштують дорожче.  При значному перекосі стельових плит, який є приблизно у 70% новобудов, набагато вигідніше встановити натяжну стелю - так Ви збережете свої нерви, гроші і час.

Компанія "Вектор" пропонує Вам замовити натяжну стелю Умань від французьких та німецьких виробників. Наші монтажники за короткий час встановлять натяжну стелю в Умані, Кіровограді, Черкасах, Вінниці і Києві.

Монтаж натяжної стелі - практичне, популярне і сучасне рішення, яке має безліч переваг. Її використання дозволяє легко приховати всі недоліки поверхні без складних та довгих штукатурних робіт. Підвісне полотно приховає дроти, комунікації, дозволить створити практичну вентиляційну систему, встановити вбудовані світильники. Для монтажу потрібно всього декілька годин. Важливим є те, що не потрібно виносити меблі з робочого приміщення або оберігати її від попадання пилу, бруду. Головне, мати доступ до стін і стелі по периметру.

Натяжна стеля підійде практично для будь-якого приміщення, оскільки не боїться вологи і відносно стійка до проявів високих температур.

Натяжна стеля має бездоганно рівну поверхню, яка легко миється, не потребує складного догляду, не боїться вологи та підходить навіть для ванних кімнат, басейнів і приміщень, що потребують стерильності. Повітряний прошарок у підвісній конструкції створює додаткове тепло- та шумоізоляцію.

Навіть у разі затоплення згори, натяжна стеля витримує значну кількість води, дозволяючи максимально зменшити наслідки. Вона легко встановлюється і демонтується, а каркасна система дозволяє створювати складні багаторівневі конструкції.

Різноманітність текстур. Неможливо досягти різної текстури поверхні так легко з іншими обробними матеріалами. З натяжними плівками стеля стане матовою, глянцевою, з дзеркальним блиском. Можна також візуально повторити оксамитову тканину або холодну структуру каменю.

Натяжні стелі є сучасним технологічним варіантом оформлення стелі в приміщеннях різного призначення. Ми рекомендуємо вибирати тільки перевірених виробників ПВХ-полотна і досвідчену команду компанії "Вектор", яка допоможе його встановити. Правильно встановлена натяжна стеля буде служити вам 15 років і вбереже вашу квартиру від обвалів, потопів та їх наслідків.