Чому варто обирати віконну фурнітуру Winkhaus?

Фурнітура, якою оснащене вікно чи двері, є одним з основних елементів, що входить до складу вікна чи дверей, і за рівнем значимості знаходиться на одному рівні з профільною системою. Саме якість та надійність фурнітури відіграють вирішальне значення в процесі експлуатації конструкції. Від цього елементу залежить ергономічність та комфорт конструкції в цілому. Компанія WinkHaus спеціалізується на розробці та виробництві віконної та дверної фурнітури вже більше 160 років. Сьогодні це виробник світового масштабу. Це максимально функціональні, продумані та ергономічні вироби.

Від функціональних можливостей віконної фурнітури залежить реалізація тих чи інших побажань, як, наприклад, зручність та довговічність, рівень захисту від грабіжника та інтеграція з системою сигналізації. Купуючи вікна та двері, в яких застосована віконна фурнітура Вінкхаус, Ви завжди робите вибір між стандартними можливостями та додатковими функціями. Стандартні можливості фурнітури WinkHaus забезпечують плавне відкриття стулок та їх надійне запирання. Якщо ж вам потрібен покращений комфорт, все що вам потрібно – обрати одну або кілька додаткових опцій.

Фурнітура для вікон WinkHaus включає в себе чотири продуктові лінійки.

  • Поворотно-відкидне відкривання - класична технологія, яка присутня в переважній більшості сучасних вікон.
  • Паралельне зміщення. Данна серія - найкращий варіант для забезпечення оптимальної та абсолютно комфортної вентиляції приміщення. Завдяки паралельному переміщенню стулки по всьому периметру рами, провітрювання безпечне і абсолютно не відчувається.
  • Наклонно-розсувні (серія duoPort). Спеціальна розробка бренду для великих і просторих інтер’єрів, які вимагають раціонального використання простору.
  • Фурнітура, яка використовується в алюмінієвих вікнах (серія activPilot).

У своєму інтернет-магазині команія "Вектор" пропонує купити вікна з поворотно-відкидним відкриванням activPilot і proPilot.

Віконна фурнітура proPilot – поворотно-відкидна та поворотна фурнітура для вікон з ПВХ, що мають фурнітурний паз 16 мм. Елементи фурнітури proPilot мають можливість регулювання в 3-х площинах, що дозволяє провести калібровку та налаштування механізмів, як в процесі виготовлення, так і в процесі експлуатації, якщо така потреба виникне. Простота конструкції суттєво підвищує надійсніть, а високоякісні матеріали, з яких виготовлена фурнітура, забезпечують плавну роботу механізмів на протязі всього терміну експлуатації.

Віконна фурнітура  activPilot – інноваційна фурнітурна система, що увібрала в собі всі найкращі напрацювання Winkhaus. Система activPilot об’єднує в собі багато інноваційних та практичних рішень. Нова система була розроблена на базі вже перевіреної фурнітури autoPilot і призначена повністю її замінити. activPilot являє собою модульну систему з чіткою структурою і значно скороченою кількістю елементів у порівнянні з попередніми рішеннями. Завдяки своїм можливостям, нова система дозволяє нам втілювати практично будь-яке побажання клієнта. Привабливі додаткові функції, новий тип замикання і можливість легкої зміни рівня безпеки фурнітури - основні переваги даної системи.

Обирайте віконну фурнітуру Winkhaus! Вона гарантує Вам:

  • винятковий досвід, тривалістю в більш ніж сто п’ятдесят років;
  • продуманість кожної деталі;
  • надійність, доведена десятками років експлуатації;
  • якість, підтверджена сертифікатами та міжнародними галузевими стандартами.