Комплектуючі для натяжних стель
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 21802021
 
 

Опис Комплектуючі для натяжних стель

Власне каркас складається з профілю ПВХ або жорсткого алюмінієвого профілю. Кріплення профілю, дозволяє встановлювати його не тільки на плоских, але і досить вигнутих поверхнях, причому, установка додаткових систем внутрішніх кріплень абсолютно не потрібно.

Основна функція профілю для натяжної стелі (багета) полягає в забезпеченні надійного кріплення стельового полотна, а також у підтримці постійного його натягу. Багет, як правило, прикріплюється по всьому периметру приміщення, не залежно від його конфігурації. Виходячи з довжини стін, його рейки або підрізають, або надставляють до необхідної довжини. До стін багет прикріплюється за допомогою шурупів і дюбелів, також може використовувати пневматичний пістолет і спеціальний кріплення.

У підсумку, вийшла конструкція повинна без праці витримувати зусилля на відрив - приблизно 60 кг на один погонний метр. За своїми конструктивними особливостями, профіль для натяжної стелі (багет) може поділятися на: призначений для прикріплення до вертикальних поверхнях (стін і перекриттів) і багет для прикріплення до горизонтальних поверхнях (полоток), також існують вироби універсальної конструкції.

Ще один різновид профілю для натяжної стелі (багета) - це спеціальний багет для установки натяжних стель у великих приміщеннях і для надійного стикування різних полотен. Крім того, при монтажі натяжних стель може застосовуватися спеціальна маскувальна стрічка, яка є різновидом пристенного куточка. Вона дозволяє повністю закривати щілину між безпосередньо натяжною стелею і, відповідно, оброблюваною поверхнею, що робить всю поверхню натяжних стель єдиною.
Завдяки застосуванню якісних і надійних комплектуючих сучасна натяжна стеля будь-якої конструкції здатна функціонувати досить тривалий час без будь-яких нарікань.

Для прикладу на малюнку показаний алюмінієвий багет (1), який кріпиться до стіни по всьому периметру приміщення. За технологією покладено кріпити (дюбелями) через кожні 10-15 см. Після того, як багет прикріпили, приміщення прогрівають до високої температури і плівка (2) стає більш еластичною. Далі гарпун (3), який приварюється до плівці ще на виробництві, вставляється в відведений отвір профілю. Щілина (4), яка утворюється між профілем і стіною називають монтажною, може закриватися спеціальною декоративною вставкою (4). Після закінчення монтажу (після охолодження плівки), над головою виходить ідеально рівна поверхня. Гарпун система має на увазі, демонтаж і новий монтаж одного і того ж полотна без його пошкодження. Це якість виявляється незамінним, якщо вас раптом затопили.

Бувають ще пластикові багети для натяжних стель, ще його називають ПВХ багет. Його плюсом є те, що він з одного боку легко повторює округлі контури приміщення, з іншого - не ламається при згинанні. Його не потрібно розпилювати в криволінійних місцях. Те, що в ньому легко проробляються отвори, це і так зрозуміло. Коли проводиться монтаж, не забруднює стіни. Одним словом легкий в обробці, зручний в роботі і легкий у перевезенні.

Хотілося б додати, що компанія "Вектор" для монтажу натяжних стель використовує тільки високоякісні комплектуючі. Ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками. Ми не працюємо за принципом - аби дешевше, тому що на профіль для натяжних стель (багет) приходиться майже все навантаження.

 
 

Сайт

Офіційний сайт компанії "Вектор"

Офіційний сайт компанії "Вектор"

 
 

Контакти

Натяжні стелі Умань, багаторівневі стелі, ролети захисні, вікна, двері ПВХ
(основний офіс)

20300, Україна, Черкаська, Умань, Велика Фонтанна, будинок 26, офіс 30
  • +38 (096) 66 01 0XX
 

Статті компанії

Натяжна стеля. Модна тенденція чи практичне і недороге покриття?

01 березня 2021 в 09:41
 

В період ремонту обробка стелі викликає багато питань. Велика кількість обробних матеріалів, варіантів їх використання ставить хазяїв житла перед вибором. Натяжна стеля вже давно стала альтернативою звичній штукатурці, а…

 
 

Чому варто обирати віконну фурнітуру Winkhaus?

01 березня 2021 в 08:54
 

Фурнітура, якою оснащене вікно чи двері, є одним з основних елементів, що входить до складу вікна чи дверей, і за рівнем значимості знаходиться на одному рівні з профільною системою. Саме якість та надійність фурнітури в…

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги