Алюмінієві системи

Алюмінієві системи
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 21802105
 
 

Опис Алюмінієві системи

Особливий клас огороджувальних конструкцій

Алюміній, як конструкційний матеріал, широко застосовується в багатьох галузях техніки. Це обумовлено його високими характеристиками міцності і ваговими характеристиками, а також його технологічністю.

У будівництві алюміній використовується при виготовленні вікон, дверей, фасадів. Конструкції з алюмінієвого профілю є каркасом для багатьох споруд, починаючи від невеликих, таких як торгові павільйони, і закінчуючи багатоповерховими будинками. Дуже важливо те, що алюміній має високу стійкість до впливу навколишнього середовища і протягом всього багаторічного терміну експлуатації практично не вимагає ремонту. У всьому світі, майже столітній досвід експлуатації споруд і будівель, в конструкціях яких використаний алюміній, довів це.

Незаперечними достоїнствами алюмінієвих конструкцій є:

тривалий термін служби;
стійкість проти корозії, деформації і інших шкідливих впливів навколишнього середовища;
відсутність реакції на вплив кислот, масел, газів, ультрафіолетового випромінювання;
простота і легкість в догляді;
збереження екологічно сприятливих властивостей протягом всього терміну експлуатації;
можливість виробництва конструкцій великих розмірів, будь-яких форм і з різних способів відкривання;
щодо низька вага готових конструкцій;
негорючість матеріалу.

Для Вас ми пропонуємо 4 серії алюмінієвого профілю.

Rescara ALDOX 10

Універсальна система профілів з глибиною рами 45,5 мм і товщиною стінки 1,3 мм, особливостями якої є легкість профілів, збереження міцності і простота збірки. Все це відкриває широкі можливості і робить економічно доцільним застосування даної системи.

Ця серія передбачає виготовлення дверей для приміщень з малим потоком людей, офісних перегородок, а також для складання внутріцехових, побутових та інших приміщень, які не потребують теплоізоляції. Товщина заповнення варіюється від 4 мм до 20 мм.

Зеніт ДП 40

Даний профіль давно і масштабно використовується для виготовлення і комплектації всіляких конструкцій і виробів. Профілю серії ДП 40 представляє собою однокамерні систему без термовставки. Система призначена для виготовлення: дверних блоків (в тому числі штульпових), офісних чи інших перегородок, вітражів, вітрин, парників та інших конструкцій, що не вимагають теплоізоляції.

Монтажна глибина профільної системи 45,5 мм, що дозволяє використовувати при заповненні отвору скло - склопакет - сендвіч панель від 4 мм до 20 мм, що забезпечує хороші волого і воздухонепроницаемость.

Rescara Р 46

Ці системи з монтажною глибиною 46 мм дозволяють збирати як прості конструкції (засклення лоджій), так і досить складні (перегородки, вхідні групи, двері всіх типів відкривання). Потрібно зауважити, що система Р 46 дозволяє створювати будь-які вхідні групи: штульпові і «митників» двері для приміщень із середнім і великим потоком людей. Профілі даної системи можна застосовувати для створення широкого діапазону світлопрозорих конструкцій в громадських, виробничих, торгових будівлях і спорудах. Наприклад, різноманітні варіанти дверних конструкцій, перегородок, тамбурів, вітрин, просторових конструкцій.

«Маятникові» алюмінієві двері застосовуються для приміщень з великою прохідний здатністю: ресторани, торгові центри, підземні переходи, автозаправні станції, медичні установи і т.п.

Товщина заповнення варіюється від 4 мм до 24 мм. При використанні для заповнення прорізу скла або склопакета - від 4 мм до 22 мм.

Естетична геометрія, обумовлена можливістю конструювання різноманітних форм за рахунок з'єднувачів і простоти збірки профілів даної системи, задовольнить найвишуканіші вимоги, що дає можливість створювати елегантні конструкції, які вписуються в сучасний дизайн.

Rescara Р 69

Тепла система з товщиною стінки 1,5-2,00 мм і монтажною глибиною 69 мм. Призначена для виготовлення вхідної групи для приміщень із середнім і великим потоком людей, а також для зовнішніх забудов, яким необхідна теплоізоляція і шумоізоляція. Наприклад, це можуть бути двері різних типів, вітражі, балкони та ін.

Дана система дозволяє виготовити конструкції практично будь-якої складності, задовольнити будь-які архітектурні та споживчі запити. Алюмінієві двері Rescara P69 забезпечує абсолютний захист від холоду і шуму, створюючи ідеальні умови всередині приміщення.

Теплий профіль відрізняється від холодного наявністю термоизолирующей поліамідної вставки (термоміст) шириною 24 мм, що розділяє зовнішню і внутрішню частину профілю, що створює трикамерну систему. За рахунок цієї вставки здійснюється розрив стінок профілю, через які тепло втрачається внаслідок високої теплопровідності алюмінію. Завдяки цьому виключається можливість промерзання профілю. Разом з тим поліамід не поступається алюмінію по міцності.

Товщина заповнення варіюється від 24 мм до 40 мм.

 
 

Сайт

Офіційний сайт компанії "Вектор"

Офіційний сайт компанії "Вектор"

 
 

Контакти

Натяжні стелі Умань, багаторівневі стелі, ролети захисні, вікна, двері ПВХ
(основний офіс)

20300, Україна, Черкаська, Умань, Велика Фонтанна, будинок 26, офіс 30
  • +38 (096) 66 01 0XX
 

Статті компанії

Рулонні штори день-ніч та їх особливості

20 липня 2020 в 12:24
 

Найстильніші і єдині день ніч рулонні штори, які в опущеному положенні дозволяють регулювати рівень освітлення, за рахунок чергування смуг. Виготовляються у відкритому і закритому типі. Невід'ємний атрибут рулонних штор…

 
 

Матові натяжні стелі — найкраще рішення для Вашого інтер’єру

24 січня 2020 в 10:51
 

Сьогодні натяжні стелі є досить популярними, оскільки є великий вибір різноманітних відтінків. Натяжні стелі мають надзвичайно фактурну поверхню, для їхнього виробництва використовується спецобладнання. Існує два основних…

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги